Yükleniyor...

Kar Grup bünyesindeki Kar Dizayn 30 yılı aşkın süredir otomotiv sektörünün en iyi üyelerinden biri olarak her yıl büyüyerek hizmet vermeye tüm hızıyla devam etmektedir. Şirket Kubilay Ercan Erdem tarafından 1986 yılında faaliyete geçirilmiştir.

Kar Grup ilk olarak sektörde Massey Ferguson, Mazda Dacia, Nissan ve Daihatsu markalarının bayiliklerini yapmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana ‘Dürüstlük ve Güvenilirlik’ ilkesini benimsemekle birlikte; her zaman işinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıda çalışmaya devam etmekteyiz. Çünkü biz, bir şirketten çok aile olduğuna inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden, ekip bilincini kendine empoze etmiş, çalışan kadromuzla emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Güven, dürüstlük ve kaliteli hizmet satış politikamızın vazgeçilmezi olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Kar Grup, 1999 yılında Citroen Yetkili Satıcılık & Servislik ve Toptan Yedek Parça departmanlarını bünyesine eklemiştir. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışının ‘Tecrübemiz, Teminatımızdır’ İlkesiyle Şirketimize 2008 yılında Ford Yetkili Satış&Servis markası eklenmiş ve son olarak 2014 Mayıs ayı itibariyle lokasyonumuzu taşıdığımız Haliç’in Kıyısı Eyüp’te markalarımıza Toyota Yetkili Satış&Servisi’ni de eklemiş bulunmaktayız. Tüm bunlarla birlikte şirketimiz bünyesinde 2.el, Kiralama ve Sigorta departmanlarımız da bulunmaktadır. Artık Kar Grup İstanbul’un incisi Haliç Kıyısında üç markamız; Citroen, Ford ve Toyota Toptan Yedek Parça, 2.el ve sigorta departmanlarımız ile aynı lokasyonda, aynı anda üç markamıza ve diğer hizmetlerimize dokunma imkânı sağlamaktadır.

Etik Değerlerimiz
Kuruluşumuzdan bu yana ‘Dürüstlük ve Güvenilirlik’ ilkesini benimsemekle birlikte her zaman işinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıdayız. Çünkü biz, bir şirketten çok aile olduğuna inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden ekip bilincini kendine empoze etmiş çalışan kadromuzla emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Güven, dürüstlük ve iyi hizmet satış politikamızın vazgeçilmezi olmuştur ve şirket olarak sürekli iyileşmeyi hedef almaktayız.
Güvenilirlik ve İş Kalitesi
Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tüm çözüm ortaklarımızla, karşılıklı güven çerçevesinde yürüttüğümüz ilişkilerimizde, itibarımızı korumaya yönelik faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
Uzmanlığımız
30 yıldır süregelen tecrübemizle, işimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak donanımımız, insan kaynağımız, teknik ve uzman kadromuzla çalıştığımız alandaki liderliğimizi korumaktayız.
Yenilikçi Yapımız
Kar Grup günümüz sektör dinamiklerini, yeniliklerini takip ederek, sürecin getirdiği yenilikçi uygulamaları hayata geçirip, yeni fikir ve girişimlere destek vermektedir.
Yüksek Hedeflere Ulaşma Başarısı
Her zaman ‘iyi’ den daha fazlasına ulaşma arzusu ve şirketimizin temel stratejileri ve prensipleri doğrultusunda yüksek motivasyon ve büyük titizlikle çalışarak hedeflerimize ulaşmak için özen göstermek ilkemizdir.
Mükemmeliyetçiliğimiz
Tüm iş süreçlerimizde en yüksek kaliteyi ve mükemmeliyeti hedefleyerek, kusursuz iş çözümleri sunmak, kaliteli hizmet ve sektöründe başarılı olma arzusu doğrultusunda çalışmak temek prensiplerimizdendir.